Clip vlasy – účesy

V ten osudový den musí být všechno perfektní – obřad, šaty, líčení, a především také účes. Víte, jaké jsou trendy? Kadeřníci je vidí pro letošní jaro i léto jasně – heslem je rozmanitost!

Clip in vlasy pro docílení prodloužení vlasů a vytvoření atraktivních účesu…

„Je velmi důležité, aby spolu šaty, vlasy a make-up, květiny, šperky a další prvky ladily a zapadly do jednotného celku,“ upozorňuje kadeřník Martin Tyl z kadeřnické show proměn New You televize Stream.cz.

Všichni mluví zase jen o Blake Lively. Ovšem místo milostného života se probírá její rybí cop.

Mysleli jste si, že rybích copů už bylo dost a že se pomalu, ale jistě přesouvají z kategorie IN do OUT? Možná na tom něco bylo, ale jen dosud. Blake Lively to změnila.

Na nedávné newyorské premiéře se totiž objevila v nepřehlédnutelném žlutém modelu značky Gucci (bude tváří jejího nového parfému) s vlasy spletenými do rybího copu. V tu ránu začali všichni mluvit jen o něm. Padala slova jako geniální, nejlepší. Rozcuchaný, ale ne příliš, hustý, objemný, dokonale blonďatý, sepnutý výraznou sponou s kameny. V kombinaci s opálením, tyrkysovými náušnicemi a žlutými šaty si lze jen těžko představit lepší účes na letošní léto. Souhlasíte?

Účesy, které muži milují

21.06.12 / Lucie Kochová

A které vám budou slušet.

Není pochyb o tom, že mužská polovina světa má na krásu i módu jiný pohled než my ženy. Příliš nehledí na poslední trendy. Líbí se jim přirozenost a dlouhé vlasy. Nějakým zázrakem pak na nás nevidí naše ‚oblíbené‘ nedostatky, jako jsou roztřepené konečky, zplihlá ofina a rozcuch obecně. Ale čím uděláme největší dojem?

1. Přirozené vlny
(jako Beyoncé)
Ony zas až tak dokonalé jako ty od pánaboha nejsou, ale to muži nemusejí vědět. Nevědomky obdivují husté zdravé vlasy, které jsou podle sexuologů symbolem plodnosti. A pak že jim jde o vaši duši. Kulmu do ruky, pěnu na objem taky. Ale nezapomínejte na sprej proti poškození horkem. A fixujte jen zlehka. On se chce vašich vlasů dotýkat!

2. Vyfoukáno dohladka
(jako Jennifer Lopez)
Nic tak nezaujme mužské oko jako lesklý účes (má symbolizovat zdraví). Nádherné vlasy vykouzlí neutrální barevný přeliv (od kadeřníka) a žehlička (s citem). Nejdřív je vyfoukejte a pak vyžehlete. Opět nezapomínejte na ochranu před horkem. A jedna rada na závěr – pokud jsou vaše vlasy matné, přestříkejte je extra lesklým lakem nebo přímo blyštivým leskem.

3. „Právě vstala z postele“
(jako Megan Fox)
Tento look není třeba komentovat. Všechny víme, proč je tak sexy. Účes vytvoříte kombinací postupu v bodě jedna a slaného mořského spreje, který dodá vlnobití strukturu.

4. Culík
(jako Kim Kardashian)
Na první pohled přísný look, ale je v něm cosi silně erotického. Pravidlo číslo jedna zní – vyčešte ho co nejvýše. Vše stáhněte do gumičky a poletující vlasy umravněte gelem nebo lakem.

Zdravé vlasy jsou polovinou úspěchu. V létě je proto chraňte před poškozením.

zdroj: elle.cz

Napsat komentář