Culík z pravých lidských vlasů

V naší nabídce již naleznete culíky vyrobené z japonského kanekalonu. Někdo však nemá tyhle syntetické látky moc v oblibě a potrpí si na kvalitě,tedy pravých lidských vlasech. Proto nabízíme i culíky ze 100% lidských vlasů v REMY kvalitě. Označení REMY se uvádí pro kvalitní vlasy s kutikulou směrem dolů, čímž se zamezí nežádoucímu cuchání.

Příčesek culík je žhavou a velmi žádanou novinkou, která se stala velkým hitem v prodlužování, zahuštění a oživení Vašich vlasů.

Velkou výhodou culíku z pravých vlasů oproti culíku z kanekalonu je, že se dá bez problému barvit i tónovat. Vlasy jsou velmi kvalitní, hebké i husté na dotek. Vybírat můžete z délky 50 či 60cm, z různých barev i spousty melírů.

Aplikace této nejšetrnější metody prodloužení vlasů Vám zabere pouhé 3 minutky. Stačí pouze zapíchnout hřebínek připevněný na příčesku do vlastního culíku a obtočit zbylým pramenem vlasů a zajistit sponkami. Culík dokonale drží po celý den a můžete ho podle potřeby zkracovat a upravovat do jakýchkoli účesů. 

Napsat komentář